Tasarım

minecraft
Minecraft Edu

iki köyü bir araya getirmek için temel kodlama kavramlarını öğrenin. Python ile bloklarda veya metin tabanlı kodlamaya başlamak çok kolay!

Twin
Twin

Robotik Sanat Seti robotik teknolojilerin temellerini öğreten yaratıcı bir kendin yap setidir. Lehime gerek duymayan elektronik modüller ve el işi malzemeleriyle güvenli ve kolay bir robotik öğrenimi sunar.

paint
Paint 3D

Aslında bildiğimiz o ilk Paint’e benzer olarak temel işlevleri yapmamızı sağlayan bir uygulama fakat bunun dışında asıl olayı ücretsiz bir şekilde 3D modelleme yapabiliyor olmanız.

Tinkercad ile 3D Tasarım
Tinkercad

Tinkercad, basitliği ve kullanım kolaylığı ile bilinen bir web tarayıcısında çalışan ücretsiz, çevrimiçi bir 3B modelleme programıdır.

Scrath ile Animasyon
Scrath ile Animasyon

Scratch, blok tabanlı bir görsel programlama dili ve kodlama için eğitim aracı olarak öncelikle 8-16 yaş arası çocukları hedefleyen bir web sitesidir.

ADOBE-ILLUSTRATOR
Adobe illustrator

Gelişmiş vektörel çizim imkanı sağlayan özellikleri ile öne çıkan Illustrator, aynı zamanda dünyada profesyoneller tarafından en çok kullanılan tasarım programlarından biridir.

photoshop
Adobe Photoshop

Adobe Photoshop, şimdiye kadar geliştirilmiş en kapsamlı ve neredeyse tüm profesyonellerin ilk tercihi olmayı başaran grafik ve fotoğraf düzenleme yazılımıdır.